#1 2013-01-10 22:36:51

SantoSubito

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-01-10
Posty: 1
Punktów :   

Podanie :SantoSubito

Nick: SantoSubito

Poziom : 77

Zawód: łucznik

Reputacja: red przywódca

Karty Specjalisty:

1SP - 70+9
2SP - 42+5
3SP - 10+0
4SP - 92+6
5SP -brak(sprzedana)
pijama - 20+12
kurak - 43+15
pirat - 20+0


Wyposażenie:

luk :obelch u6+5
sztylet : cienia u20+
tunika : lekki u6+7

resy sum5 z B na all (prócz butów na mrok)

ostatnia fam : starwarts  - odejscie było dośc proste nie widze dla siebie miejsca w fam w której nie ma do kogo ryjka otworzyc. fam sie posypała jak zakazalismy uczestniczyc w LoD i przestaliśmy tam chodzić. Niestety nie to sie w tej grze liczy.

Dlaczego ta fam??

Hmm nie bede słodził bo to sensu nie ma takie sztuczne podlizywanie.Wybrałem was bo logłem na k2 szukać fam i jakoś wpadliście mi w oczy bo było was sporo online.wiec spodziewam się aktywnej fam w której będę mógł się odzywać do innych.

Aktywność w grze: gram codziennie ale różnie. raz częściej raz rzadziej. wszystko zależy od realnego czasu. Nie uczę się a pracuje wiec głównie praca jest wyznacznikiem mojego czasu na grę. Po za tym działam w teamie w innym projekcie na który tez muszę czas poświecić. Dlatego reasumując jakieś kilka godzin dziennie jestem w zależności od moich potrzeb jak również w zależności od otoczenia.

W jakich najczęściej godzinach grasz ?

Jak wspomniałem wyżej te godziny są różne wiec nie ma schematyzmu w tym przypadku. z reguły jestem dostępny od 13.00-15.00 i następnie wieczorkiem.

Ile czasu poświecasz NosTale ?

Odpowiedzi udziliłem w przedostatnim podpunkcie. Nie lubie się powtarzac więc nie napisze raz jeszcze tego samego.

Glaceron:

1. Jakie masz podejście do rajdów na Glacy ?

No cóż moje podejście można uznac w ostatnim czasie za przełom. Otórz gram w NT juz dobre kilka lat róznymi postatciami i nigdy mnie glaca nie rajała. teraz coraz czesciej mnie kusi by tam chodzic. po luku tego nie widac bo nie mam potrzeby pic ptk na luku i poki co chodze magiem który jest w innej fam.

2. Jak często tam przebywasz ?

na glacy jestem by pobic ptk względnie zaliczyc rajd. nie siedze 24h na glacy jak to potrafia inni. Jak wspomniałem narazie nie miałem fam łukiem takiej by można było robić rajdy na glacy wiec nie było potrzeby tam isc i bić.co  nei znaczy ze nie chodze czy tez nei bede chodził. Jesli ta fam chodzi na rajdy na glacy to jak najbardziej mozna liczyć na moje uczestnictwo.

TeamSpeak: - tak znam to i mam gdzies instalke ale nie korzystam z tego. jak dla mnie to ciulowe dziadostwo ktore nic nie daje. i tak fam ktore maja ten komunikator jak siedza tam to nei graja bo ich zacina. wiec nei widze sensu zeby z tego korzystac.

coś o sobie i od siebie....

Zacznijmy od danych personalnych

Andrzej wiek 23 woj zachodniopomorskie. to tyle na wstepnie. W Nt jakies 2,5roku 9 postacie polpol (woj) Stejlosik(mag)
nei gram juz obiema tymi postaciami bo przezuciłem sie na woja. wchodze na pozostałe jesli coś musze zrobić. np. wojem cos nadropic. magiem głownie na rajdy na glacy.O zainteresowaniach nie bede pisał bo mi sie nei chce,zresztą nie zwierzam się poki nie poznam wiec jest to atut by mnie przyjąc.
Byłem już welokrotnie szefem fam zastepca zarzadca wiec nie jestem zielony w tej grze. lubie porządek i dyscyplinę (oczywiście z umiarem). Co moge dodać jeszcze dotyczacego gry.... Nie jestem osobą łakomą na exp to po pierwsze czyli wszechmogący LoD jest mi zbedny i nie mam potrzeby by tam chodzić co nie znaczy ze nim gardze. poprostu LoD nie jest wyznacznikiem gry (czyli gramy po za LoD a LoD traktujemy jako dopełnienei gry) nie wiele osób jest wstanie podejśc w podobny sposób do tego tematu. Dla wiekszości Lod to wszystko w tej grze. dla mnie licza sie aktywni gracze, miły nastrój, kultura i humor, pomoc. jesli te czynniki są to jest zarąbiście.
Myśle że wystarczająco sie rozpisałem a wiec pora kończyć poemat. Czekam na kontakt w sprawie podania i kto wie może będziemy mieli okazje dłużej ze sobą poklikać.

pozdrawiam

Offline

 

#2 2013-01-10 22:56:39

 TheJute

Wojownik

40877243
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 71
Punktów :   

Re: Podanie :SantoSubito

Podanie calkiem ciekawie napisane .Mamy nadmiar lukow .Lvl no bardziej wolalbym 80+ i repa naprawde slabo .Gon z repka.Takto mozna cie wziac ale tej repki nie chce widziec:-)

Offline

 

#3 2013-01-11 06:37:17

Tedunio

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie :SantoSubito

Niestety, na nie reputacja + poziom + nadmiar łuczników.
Prosimy o kontakt jak będziesz miał +80 poziom i lepszą reputację.
Miłego dnia.

Odrzucono.
Do zamknięcia.

Ostatnio edytowany przez Tedunio (2013-01-11 06:41:45)

Offline

 

#4 2013-01-11 21:39:42

Andriu

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie :SantoSubito

zgadzam sie zreszta sorki ale NIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radzymincentrumpark.pun.pl www.inzynieria2009.pun.pl www.psychostos.pun.pl www.dobramama.pun.pl www.forum-perkusyjne.pun.pl