#1 2013-01-07 22:57:05

ILoveNoobs

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-01-07
Posty: 1
Punktów :   

Podanko noobs

Nick: <3noobs:)

Poziom : 75

Zawód: Gnębienie, a tak naprawde to łucznik.

Reputacja: Mistrz.

Karty Specjalisty:

Wyposażenie:
Oblech u5+5 z osło mi takowy starcza miałem w rękach u7, ale wole takowe sellać.
Kryształka u5+4 z osło u6.
Sztylet na 58 u6+5 (spalilem sztylet na 72 u7na +6)
WK 65+9
Sin 55+5
Rang 37+4
Des 30+2
Jajamaru 20j
Pajama 20+15 ^^.
Bizu z oriharconów cellony u6 oczywiście w tym na PZ i trochę res (Spaliłem rozbójników na s6 ;/ )
I pentagram do draco.
Rodzina:

1. Twoja ostatnia rodzina i powód odejścia ?
YouAreDead wbiłęm tam 17k pdr w 2 tyg, ale przez ogólny nieogar i zachowanie niektórych osób szkoda po prostu opisywać 5 osób odeszło w ciągu 2 dni nawet zastępca stwierdził, że ma dosyć.
2. Dlaczego akurat nasza rodzina ?
Ma wiele dobrych osób słyszałem też od konsall'a, że warto tutaj dojść stwierdził to jednym słowem na "Z".Szukam famki, która rozwijała by moje przygody z glacą czyli właśnie Furious.
Aktywność w grze:

1. W jakich najczęściej godzinach grasz ?
19-24
2. Ile czasu poświecasz NosTale ?
40min-6.5h

Glaceron:
1. Jakie masz podejście do rajdów na Glacy ?
Szukałem famki, która nawet nie wygrywała, a tylko chodziła, ale żadna z szanowanych famek z średnią 70 tego nie potrafi.
2. Jak często tam przebywasz ?
2/3 mojego czasu gry.

TeamSpeak:
1. Czy wiesz co to TeamSpeak3 ?
Mam duże doświadczenie .
2. Czy masz możliwość zainstalowania TeamSpeaka na swoim komputerze ?
Od dłuższego czasu go posiadam.


Tak w nostale gram już od początków mam 15 lat, jestem po mutacji głosu.Wróciłem po dłuższej przerwie do nostale zaskoczył mnie nowy akt 5.2, nb, pojazdy postać ta ma już 2 miesiące byłem zastępcą w GoBack! i członkiem YouAreDead z obydwu odszedłem z własnej, nieprzymuszonej woli w obydwu powodując niestety straty gdyż ludzie mnie poparli ;(.W czasie kiedy nie grałem w nostale moją główną grą internetową był cs 1.6 gdzie adminowałem zm/CoD:MW2 i miałem nauczyciela na jailu bez możliwości banowania zajmowałem się wybieraniem ct, tłumaczeniem zasad mogłem przenosić i używać adminvoice, adminsay ( wolałem tego nauczyciela niż bulić 3 dychy na admina/mieś.)Na wstępie też zaznaczam, że znam język polski, ale nie używam polskich znaków w grze.





@Uraniaa W nostale gram prawie od początku pamiętam czasy jak knajcik miał 70 lvl to grałem sinem ... Teraz aż do 80-85 staram się w 1 kolejności o lvl by nie być wywalanym z draco, ibry, rozbójników.W dodatku ta postać ma ledwie 2 miesiące, więc mi nie mów.Chodzę średnio na 7 bb dziennie(6.5H daje tutaj jako aktywną grę reszta to afkowanie na bb z licznymi grupami, czy sklep), więc repka leci, a od 80 masowe pts'y za kase z bb 80+, którego za moich czasów nie było tak jak pojazdów, nb, aktu 5.2.Wiem dobrze o tym, że repka jest mimo wszystko niska bo jednej z moich postaci miałem takową na 54.

Ostatnio edytowany przez ILoveNoobs (2013-01-08 11:59:32)

Offline

 

#2 2013-01-08 09:26:05

Uraniaa

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-01-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanko noobs

Ja jestem na Nie.  Moim skromnym zdaniem ...łuczników mamy wielu. A Twoja reputacja także nie jest zachecająca . Jak na czas który poświęcasz grze Twoja reputuacja po prostu razi w oczy,  nie wiem na co poświęcasz ten czas ale wydaję mi się że wolisz "gnębienie nobów". W razie jakichkolwiek wątpliwości co do mojej wypowiedzi ... zapraszam na ts'a.

Offline

 

#3 2013-01-08 19:07:45

 TheJute

Wojownik

40877243
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 71
Punktów :   

Re: Podanko noobs

Lucznikow nam juz starczy , poza tym teraz juz bez wyjatkow bierzemy tylko z ranga zielony nos minimum.

Offline

 

#4 2013-01-10 16:30:24

Andriu

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanko noobs

Sorki ale jestem na nie poniewaz mamy juz za duzo lucznikow po drugie twoja repka i lvl pozostawiaja duzo do myslemia eq atrasznie slabe i podanko slabe sorki ale NIE!!!!!

Offline

 

#5 2013-01-11 06:41:09

Tedunio

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanko noobs

Odrzucono.
Do zamknięcia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-perkusyjne.pun.pl www.inzynieria2009.pun.pl www.elektronikolsztyn.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.dobramama.pun.pl