#1 2012-11-30 23:39:54

TabiWarrior

Szef

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 56
Punktów :   

Podanie :DILoveFrugo:D || -~ Nie Przyjęta ~- ||

I.Ogólne

Nick postaci: :DILoveFrugo:D 
Poziom postaci: 70
Klasa postaci: Łucznik
Ranga reputacji: Zielony przywódca , ale popracuję nad lepszą .
Wiek i imię: Natalia , 16 lat
Od jak dawna grasz w Nostale? Około 1 rok ;]
Grałeś na innych (De/Uk/Global itp.) wydaniach Nostale? Nie
Jaką aktualnie jesteś nacją? (demony/anioły) Demony
Ile czasu (średnio) poświęcasz Nostale? 1-3h w roku szkolnym, w wakacje 4-7h czasem więcej
Opisz swoje SP: sp1 Ranger 52j+0 sp2 Assasin 38j +0 sp3 Destroyer 29j sp4 WK 99j +11 sp5 CS nie mam .

II.Pytania

Twoja poprzednia rodzina? Gekkou
Jak długo miałeś przyjemność gościć w poprzedniej rodzinie? Kilka dni mniej niż 7dni
Powód odejścia? Odeszłam ponieważ nie podobała mi się atmosfera , która w niej panowała . Nie czułam się w niej dobrze .
Dlaczego chciałbyś dołączyć do nas? (min. 3-4 zdania) Słyszałam o waszej rodzinie wiele dobrego  . Panuję u was porządek, nie ma żadnych kłótni a jak się jakaś przydarzyła to zawsze było tak , że po chwili wszystko było OK  :] Bardzo podoba mi się ta miła  Atmosfera , która u was panuje ;3 . Raz już u was byłam lecz musiałam odejść na 1dzień lecz nie poinformowałam Szefa za co żałuję 


Posiadasz mikrofon i wiesz co to TeamSpeak ? Tak, wiem, co to TS
Jak często masz zamiar z niego korzystać? W tedy kiedy będzie to Konieczne  ;d
Czy masz jakieś inne postaci w grze? jeśli tak, to jakie? Miałam : KiderBueno24 i MamMiecz . Ukradziono mi je ;x
Jaki masz najbliższe plany na przyszłość (związane z gra) ? Planuję kupić wszystkie sp poza WK minimum 99+9 a dalej to się zobaczy
Chodzisz na rajdy i bb ?  Owszem chodzę ;p Bb zawsze kiedy gram , rajdy również .

Coś od siebie :

Jestem Natalia i mam 16lat . Znajomi i przyjaciele mówią na mnie Nati , Natol lub Natka . Uwielbiam muzykę ;3 Gram na gitarze . Przeważnie rocka itd. W żadnym wypadku Metal . Mieszkasz w małym miasteczku Krapkowice . Lubię sport a mianowicie : Amerykański Football i Baseball ;3  . Zawsze jeśli jestem chodzę na Glac . Hmm... w sumie to by było na tyle ;p Dziękuję i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego Podanka ;]


Nie Przyjęta

Offline

 

#2 2012-11-30 23:47:24

 TheJute

Wojownik

40877243
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 71
Punktów :   

Re: Podanie :DILoveFrugo:D || -~ Nie Przyjęta ~- ||

Sorki chcialbym byc mily i napisac tak no ale troszke pracy cie jeszcze czeka ranga troszke lipna wyzszy lvl by sie przydal i troszke lipa z sp poza wk. Narazie jestem na nie.

Offline

 

#3 2012-11-30 23:54:08

TabiWarrior

Szef

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 56
Punktów :   

Re: Podanie :DILoveFrugo:D || -~ Nie Przyjęta ~- ||

Popieram słowa TheJute . Jestem tez na nie gdyby nie ta repka to ten lvl by jeszcze jakoś uszedł na sucho popracuj nad repką i spróbuj jeszcze raz.

Pozdrawiam TabiWarrior.

Offline

 

#4 2012-12-01 00:07:01

Andriu

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie :DILoveFrugo:D || -~ Nie Przyjęta ~- ||

ciezko sie zgodzic musisz nad soba poracowac zgadzam sie z powyrzszym niestety jestem na nie

Offline

 

#5 2012-12-01 11:56:11

Skitek

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podanie :DILoveFrugo:D || -~ Nie Przyjęta ~- ||

Dziewczyna się postarała a wy ją tak oceniacie ahh nie ładnie. Ale ich popieram gdyby nie repa nie miałbym nic przeciwko ale w tym wypadku NIE

Offline

 

#6 2012-12-01 17:31:44

 Yuno

Zastępca

2858287
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie :DILoveFrugo:D || -~ Nie Przyjęta ~- ||

Jestem na nie. Za niski lvl masz a pozatym byłaś u nas w fam i nie wiem dlaczego tuż po lod odeszłaś od nas.


Yuno

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbleach.pun.pl www.chormaprobe.pun.pl www.zdolni-pisarze.pun.pl www.inzynieria2009.pun.pl www.deltaforce.pun.pl