#1 2015-08-20 22:26:47

holiday

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-08-20
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Holiday`

Nick:Holiday`

Poziom : 89

Zawód:Łucznik

Reputacja: Niebieski nos 2.1kk

Karty Specjalisty:Rang 99+13 Sin +7 Des +5 Wk 99+13 Cs 99 +13 Zwiad 99+13 Łowca Demonów 60+9 Anioł Zemsty jest dopiero expiony +3

Wyposażenie:Łuk u7+8 Arm u7+8 Sztyl u5+4 ( SL )


1. Moją ostatnią rodziną były *Anioły* byłem tam 4 dni, nie spodobała mi sie atmosfera jaka tam panowała, szczególny busz w godzinach 19:45 gdy była zbiórka na LoD wtedy ludzie szaleli, nie lubie takiego czegoś.
2. Kolega z waszej rodziny mi polecił was, twierdzi że jesteście fajni i zgrani. Chce się przekonać


Aktywność w grze:

1. Gram rano i wieczorem.
2. Tyle ile mogę, teraz są wakacje.

Glaceron:
1.Uwielbiam rajdy na glacy, szczególnie jak u7 wpadnie, hehe.
2. Przebywam dość często i staram się mieć staty na + to samo z wkładem.

TeamSpeak:
1. Wiem co to Team Speak. Jest to komunikator głosowy.
2. Mam możliwość, aczkolwiek mam pewien problem o którym napisze niżej.

Coś o Sobie:
Dobra, tutaj już mogę raczej pisać luźniej. Jestem Maks i od roku mieszkam w Los Angeles ( inaczej L.A. czyt. elej.)Starałem się miesiąc o zezwolenie na zainstalowanie NosTale polskiego, ponieważ tutaj już mam lepsze konto. Wiadomo, nie tylko wiza jest potrzebna na wylot i pobyt, szczególnie jak chce sie tam mieszkać i starać o podwójne obywatelstwo.
Obywatelstwo udało mi się zdobyć za 3 razem w raz z moją mamą. Jest to straszne ile tego trzeba było załatwiać, rozmawiać itp. + Amerykański a przynajmniej Angielski trzeba było znać. Na początku myślałem eee Amerykański, przecież to tylko brzmi tak groźnie, przecież to angielski tylko inna gwara, phi a co ja? Po śluńsku godać nie umiem? No i tu sie myliłem. Na początku było mi strasznie trudno się odnaleźć. Ale przejdźmy do gry bo się rozczuliłem, przecież nie każdego to obchodzi, prawda? Mam 15 lat i pochodziłem z Kujawsko-Pomorskiego, pochodziłem. Interesuje się piłką ręczną. A moja codzienność, jak każdego obywatela L.A jest obowiązkowa jazda na rowerze. ( W rowerach są czipy które  są zakładane po zakupie. Jeżeli go nie ma To nie mozna jezdzić na rowerze i można pójść do szpitala na badania tłuszczu, dużo o tym gadać, masakra.) Tak więc troche wysportowany jestem. Lubie latać samolotami, mój ojciec jest pilotem, i wszystko fajnie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Ahój!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kravmaga.pun.pl www.panfu-fan.pun.pl www.klimatyzacje.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.mati999.pun.pl