#1 2012-12-13 23:40:22

 GrzywaczPL

Członek Rodziny

Skąd: Stargard Szczeciński
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 19
Punktów :   

Podanie - GrzywaczPL || -~ Przyjęty ~- ||

Nick: GrzywaczPL

Poziom : 73 Lev ( + 55 % )

Zawód: Mag

Reputacja: Niebieski Mistrz [ + 530 k ]

Karty Specjalisty:

SP1 - 25 Job + 5
SP2 - 86 Job + 9
SP3 - 54 Job + 5
SP4 - 35 Job + 0 [ 7 Fail na +1 ]
Pajama - 21 Job + 14
Jajamaru - 11 Job
Kurczaczek 20 Job + 1

Wyposażenie:

- Różdżka = u5+5
- Miotacz  = u5+5
-Strój = u6+5

Rodzina:

1. Twoja ostatnia rodzina i powód odejścia ? Gekkou - Rozpad Famki
2. Dlaczego akurat nasza rodzina ? Ponieważ po zmianie Szefa widać, że famka się Trzyma na wysokim poziomie. Mam tam znajomego ,,Yuno". Który proponował mi kiedyś tą famkę, więc składam podanko ;P. A poza tym jesteście Demonami kolejny Plus ++

Aktywność w grze:

1. W jakich najczęściej godzinach grasz ? W Tygodniu 15-22 . Weekend od razu jak wstane
2. Ile czasu poświecasz NosTale ? minimum 8 Godzin dziennie

Glaceron:
1. Jakie masz podejście do rajdów na Glacy ?  Pozytywne
2. Jak często tam przebywasz ? pół Dnia. Aktualnie mam +500k Wkładu Glac

TeamSpeak:
1. Czy wiesz co to TeamSpeak3 ? Tak wiem.
2. Czy masz możliwość zainstalowania TeamSpeaka na swoim komputerze ? Mam możliwość + Mam słuchawki i Mikrofon można pogadać ;d
Coś o Sobie:

( Napisz coś o sobie coś co nas zachęci do twojej osoby, Jak masz na imię ? Ile masz lat ? Skąd jesteś ? Czym się zajmujesz ?
Jaką osobą jesteś ? Czy potrafisz się zgrać z innymi Członkami Rodziny ? Co jesteś wstanie wnieść do naszej rodziny ? )
To są tylko przykłady. My oczekujemy ze dodacie coś jeszcze od siebie.

Więc Tak. Nazywam się Rafał mam 14 lat. Jestem blondynem o niebieskich oczach [ Mam Facebooka ]. Jestem ze Stargardu Szczecińskiego. Ogólnie to chodzę do 2 klasy Gimnazjum. Jestem osobą żartobliwą ( Nie lubię jak ktoś mnie przeprasza ). Bardzo lubię grać w grupie bo samemu to ta Gra nie ma Sensu. Chciałbym do Waszej famki wnieść dużżooo zabawy oraz frajdy na rajdach oraz ogólnie na famówkach ( Cheat famowy) . ToriPL to znam tą postać jako kolega mojej siostry Chłopaka. ToriPL to kiedyś był Erwin a teraz to nie wiem kto to hihi brat/siostra Xd. Jeżeli chodzi o poziom to proszę nie oceniać osoby po poziomie. Hehe Szybko wbije. Yuno to miałem dobry kontakt jak grałem na łuku. ogólnie moimi zainteresowaniami są : siatkówka i NosTale. A jeżeli chodzi o Przedmioty szkolne to : Biologia i Historia. Jeżeli czegoś nie dopisałem proszę napisać tutaj lub szepcik oraz notka, chętnie odpiszę ;d.

Pozdrawiam


Przyjęty

Offline

 

#2 2012-12-14 14:46:58

 TheJute

Wojownik

40877243
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 71
Punktów :   

Re: Podanie - GrzywaczPL || -~ Przyjęty ~- ||

Ciezko mi bylo podjac decyzje.Przeczytalem cale podanie i mysle ze ostatecznie mozna dac ci szanse .

Offline

 

#3 2012-12-14 17:43:04

 Yuno

Zastępca

2858287
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie - GrzywaczPL || -~ Przyjęty ~- ||

Jestem na tak. Nie mam zastrzeżeń


Yuno

Offline

 

#4 2012-12-14 20:13:01

Onliś

Doświadczony

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 32
Punktów :   

Re: Podanie - GrzywaczPL || -~ Przyjęty ~- ||

Mam pare zastrzezen... 1 to repa .. x.x 2 to lvl .. jestem na tak magow nigdy za wiele ;P

Offline

 

#5 2012-12-14 20:41:55

TabiWarrior

Szef

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 56
Punktów :   

Re: Podanie - GrzywaczPL || -~ Przyjęty ~- ||

Jestem na Tak

Pozdrawiam TabiWarrior.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistycznie.pun.pl www.sebs.pun.pl www.sojuszasylum.pun.pl www.sierpien2013-cd.pun.pl www.nnworld.pun.pl