#1 2012-12-07 21:34:54

Loogeer

Członek Rodziny

Zarejestrowany: 2012-12-07
Posty: 17
Punktów :   

Podanie Loogera ; ] || -~ Przyjęty ~- ||

Nick: Looger
Poziom: 85
Zawód: Wojownik
Reputacja: Green Nos
Karty Specjalisty: No to wymieniam xd :
                         War +9 70j
                         Blade+0 14j
                         Cruss +9 99j
                          Ber +11 83j
                         Glada brak ponieważ moje szczęście jest kiepiskie i do tej pory boxy otwieram ;c .

Wyposażenie: Xip u6 +8
                     Balista u5+5
                    Ta złota zbroja na 85 lvl u5+7

Rodzina:

1. Twoja ostatnia rodzina i powód odejścia ? Vendetta . Odeszłem z fam ponieważ fam się rozpadła . Prawie wszyscy odeszli .
2. Dlaczego akurat nasza rodzina ? Polecało ją mi wiele osób .

Aktywność w grze:

1. [W jakich najczęściej godzinach grasz ? Zależy kiedy przychodze ze szkoły . Mógłbym mój plan lekcji napisać , ale nie bd zamulał . No więc jak zrobie zadania itp. no to gdzieś koło 16 do 22 codzien ;d xd .
2. [Ile czasu poświecasz NosTale ?] 5h dziennie .

Glaceron:
1. Jakie masz podejście do rajdów na Glacy ? Oczywiście chodzę na rajdy glacy .
2. Jak często tam przebywasz ? Aktualnie teraz nie , bo fam nie mam , ale jak do was dojdę myślę że często będę tam zauważany .

TeamSpeak:
1. Czy wiesz co to TeamSpeak3 ? Wiem , wiem xd
2. Czy masz możliwość zainstalowania TeamSpeaka na swoim komputerze ? Mam już zainstalowanego od roku i posiadam mikrofon .

Coś o Sobie:

A więc tak ,mam na imię Szymon i mam 13 lat (;c) . Pochodzę z Rudy Śląskiej (To miasto znajduje się obok Katowic) . Ogólnie to interesuje się informatyką oraz grafiką . Takie tam Photoshopy , Sony Vegasy itp . Lubie czasami wyjść z kolegami
na dwór pograć sobie w piłkę , ale teraz śnieg spadł i jestem w załamce:( . Lubie grać też w koszykówkę , siatkówkę . Lubie robić coś hardcorowego ! Życie bez tego byłoby mega nudne ;c . Nie wiem jaki jestem . Na pewno nie zły . Ciągle jestem wesoły i na nic nie narzekam . Nawet jeżeli muszę wejść na Crussa na lod , bo jest nieogar xD . Nie lubie wpadać w żadne konflikty , gdy ktoś się  kłóci nie wtrącam się. Potrafię zgrać się z innymi członkami rodziny . Byłem już w wielu fam i ani razu nie zostałem wyrzucony i nikt na mnie nie narzekał ; ) . Wnieść do fam ? hmmm . Nie wiem co moge wnieść xD Jak już coś wniosę to całą moją postać xD (Troll). Dodam jeszcze że kiedyś składałem już podanie do tej fam . Tylko nie zostałem przyjęty z powodu reputacji ;c , ale dobiłem sobie noska i myślę że przyjmiecie mnie tym razem we swe progi . 


                                                                                                                                                                                 THE END . Pozdrawiam Looger ; ]


Przyjęty.

Ostatnio edytowany przez TabiWarrior (2012-12-10 11:09:16)

Offline

 

#2 2012-12-07 22:04:38

 TheJute

Wojownik

40877243
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 71
Punktów :   

Re: Podanie Loogera ; ] || -~ Przyjęty ~- ||

Podanie ciekawie napisane ktorego.pisanie zajmuje napewno 2 min . Hmm co moge mowic zero watow:-) Sp ladne repa tez dobra. Co moge powiedziec hmm Witamy w fam :-D Na tak.

Offline

 

#3 2012-12-07 23:27:18

 Yuno

Zastępca

2858287
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie Loogera ; ] || -~ Przyjęty ~- ||

Jestem na tak. Bardzo ładne podanie


Yuno

Offline

 

#4 2012-12-08 02:31:45

TabiWarrior

Szef

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 56
Punktów :   

Re: Podanie Loogera ; ] || -~ Przyjęty ~- ||

Podanie ? Bardzo ladne. Repka ? Jest wporządku . SP ? Ladne . LvL ? super ;p Hmm takie osoby jak ty u nas w fam sa mile widziane Aktywność i zabowiązanie wobec rodziny masz to widać czytając twoje podanko Jestem na Tak.

Pozdrawiam TabiWarrior.

Offline

 

#5 2012-12-08 17:53:38

Onliś

Doświadczony

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 32
Punktów :   

Re: Podanie Loogera ; ] || -~ Przyjęty ~- ||

No pewnie, że TAK :3

Offline

 

#6 2012-12-08 20:43:43

 DjAdun

Zarządca

6595749
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie Loogera ; ] || -~ Przyjęty ~- ||

Ja również jestem na tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightfallrpg.pun.pl www.speedway-manager.pun.pl www.shugochararpg.pun.pl www.shamanking2.pun.pl www.felinskiego-krakow.pun.pl